Poznaj inne szkolenia w ofercie
Cały czas uzupełniamy naszą ofertę pod Twoje potrzeby

Nie tylko czyste bhp

Fundacja, choć głównie kojarzona z organizacją szkoleń z zakresu bhp, często rozszerza swoją ofertę o inne interesujące szkolenia. Może to być na przykład szkolenie z pierwszej pomocy, które uczy, jak postępować w sytuacjach zagrożenia życia, czy kursy z zakresu ochrony przeciwpożarowej, gdzie uczestnicy uczą się, jak zapobiegać pożarom i jakie działania podjąć w razie ich wystąpienia.

Najczęściej realizowane szkolenia uzupełniające

1. Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego.
  2. Społeczny Inspektor Pracy.
  3. Budowanie świadomości kadry kierowniczej w kontekście odpowiedzialności za bhp.
W ofercie fundacji można więc znaleźć szeroką gamę szkoleń, które nie tylko zwiększają bezpieczeństwo w miejscu pracy, ale także przyczyniają się do rozwoju osobistego i zawodowego uczestników naszych szkoleń.

Uzupełnienie podstawowej oferty

Ponadto oferujemy szkolenia z obszarów:
  • prawa pracy – są one skierowane zarówno do pracodawców, jak i pracowników, mając na celu przybliżenie aktualnych regulacji prawnych, praw i obowiązków obu stron stosunku pracy; uczestnicy takiego szkolenia zdobywają wiedzę na temat umów o pracę, czasu pracy, uprawnień pracowniczych, procedur dyscyplinarnych oraz wielu innych aspektów związanych z prawem pracy; szkolenia te pozwalają na unikanie nieporozumień i konfliktów wynikających z niewiedzy lub błędnej interpretacji przepisów; dla pracodawców są one także sposobem na minimalizację ryzyka naruszenia prawa, co może prowadzić do kosztownych sankcji i sporów sądowych;
  • psychologii pracy – które pomagają w rozwiązywaniu konfliktów w miejscu pracy, zarządzaniu stresem czy budowaniu efektywnych zespołów;
  • ergonomii stanowisk pracy – ukierunkowane na optymalizację warunków pracy tak, aby były one jak najbardziej komfortowe i bezpieczne dla pracownika.

Zostań naszym trenerem

Masz unikalną wiedzę i doświadczenie, które są cenne nie tylko dla Ciebie, ale mogą przynieść nieocenione korzyści innym. Wyobraź sobie, że możesz przekazać swoją wiedzę, wpłynąć na rozwój innych osób i jednocześnie budować swoją markę osobistą w prestiżowej organizacji. Zapraszamy Cię do naszego zespołu jako trenera! Nasza organizacja oferuje nie tylko dobre warunki pracy, ale także możliwość współtworzenia programów szkoleniowych, uczestniczenia w kształtowaniu przyszłości branży i co najważniejsze, dzielenia się wiedzą z entuzjastycznym i zaangażowanym zespołem. Wierzymy, że Twoje doświadczenie połączone z naszymi zasobami może tworzyć dobre szkolenia. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się kluczową postacią w naszej organizacji, wpłynąć na setki, osób i jednocześnie rozwijać się na nowych profesjonalnych płaszczyznach. Dołącz do nas i wprowadź naszą współpracę na wyższy poziom!