Nasze referencje
Zobacz jak inni nas postrzegają
Zachęcamy do zapoznania się z referencjami od naszych partnerów, które są dostępne tutaj na naszej stronie internetowej. Są one najlepszym dowodem na to, że działania Fundacji BHP mają realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa i warunków pracy w wielu sektorach (pliki z referencjami są dostępne pod linkami z nazwą partnera).
  1. Stowarzyszenie Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Łodzi (www.bhp.sos.pl).
  2. Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla (www.frp.lodz.pl).
  3. Fundacja Miasto Kultury (www.miastokultury.pl).
  4. Fundacja Ktoś (www.fundacjaktos.pl).
  5. Fundacja Niechciane i Zapomniane – S.O.S. dla zwierząt, (www.niechcianeizapomniane.org.)

Dlaczego ważne są referencje?

W świecie, gdzie zaufanie jest kluczem do budowania trwałych relacji, referencje od innych podmiotów są dla nas nie tylko potwierdzeniem jakości naszej pracy, ale również świadectwem naszej skuteczności i zaangażowania w działania na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Budowanie zaufania

Referencje, które otrzymujemy od instytucji, przedsiębiorstw i organizacji, z którymi współpracowaliśmy, są dla naszych obecnych i przyszłych partnerów dowodem na to, że Fundacja BHP jest godnym zaufania partnerem. Współpraca z renomowanymi podmiotami i pozytywne opinie są najlepszym świadectwem naszych kompetencji i profesjonalizmu.

Potwierdzenie efektywności

Dzięki referencjom potencjalni partnerzy mogą zobaczyć konkretne przykłady naszych działań oraz ich efekty. Są one dowodem na to, że nasze metody pracy przynoszą realne korzyści, co jest kluczowe w dziedzinie tak ważnej jak bezpieczeństwo i higiena pracy.

Rozwijanie współpracy

Referencje są również nieocenionym narzędziem do rozwijania nowych kontaktów biznesowych. Dzięki nim łatwiej jest nawiązywać nowe partnerstwa oraz rozszerzać zakres naszej działalności, co przekłada się na lepszą realizację naszej misji – poprawy warunków pracy w Polsce.

Transparentność i odpowiedzialność

Prezentowanie referencji od innych podmiotów to także wyraz naszej transparentności i odpowiedzialności. Jesteśmy otwarci na ocenę naszej pracy przez innych i nie boimy się pokazać, jakie efekty przynoszą nasze działania. To zobowiązuje nas także do nieustannego dążenia do doskonałości i ciągłego podnoszenia standardów naszej pracy.