Zespół
Naszą organizację tworzą osoby lubiące działać na rzecz innych. Poznaj nasz podstawowy zespół
Adam Sikora

Zarząd Fundacji

Adam Sikora – Prezes Zarządu Fundacji. Od 1996 roku związany z branżą bhp. Specjalizujący się w wypadkach przy pracy (ciężkich, śmiertelnych i zbiorowych) i w organizacji zabezpieczenia przedmedycznego przedsiębiorstw. Z wykształcenia lekarz wojskowy. Od ponad 20 lat związany z biznesem. Prywatnie – motocyklista, ojciec dwóch super synów, kochający zwierzęta i szukający spokoju w naturze która nas otacza.
zespół fundacji

Rada Fundacji

W Radzie Fundacji zasiadają dwie osoby: Paweł Pietrzak i Marcin Kędziera. Działanie Rady Fundacji jest umocowane zapisami Statutu Fundacji.

Zespół

Fundacja posiłkuje się etatowym pracownikiem i osobami, które wykonują swoją pracę na zasadzie wolontariatu.

Zarząd Fundacji oraz Rada Fundacji nie pobierają wynagrodzenia za pracę na rzecz Fundacji.