plus safety ngo
Platforma do zdalnego wspierania w obszarze bhp organizacji pozarządowych

plus safety ngo – Twoja platforma wsparcia w zakresie bhp dla sektora NGO

W dzisiejszym świecie, gdzie bezpieczeństwo i zdrowie w miejscu pracy stają się coraz ważniejsze, plus safety ngo wyrasta jako kluczowy partner dla organizacji pozarządowych dążących do zapewnienia bezpieczeństwa swoim pracownikom i wolontariuszom. Z myślą o potrzebach sektora NGO, stworzyliśmy specjalistyczną platformę mającą na celu wspieranie organizacji w zakresie bhp.

Wsparcie zdalne i bezpośrednie – nasz priorytet

Jesteśmy świadomi, że w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy, wsparcie zdalne stanowi nieocenioną wartość. Dlatego plus safety ngo kieruje swoje działania ku budowaniu platformy, która pozwoli organizacjom pozarządowym korzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów ds. bhp. Nasza wizja to miejsce, gdzie każda NGO będzie mogła znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, przyswoić najlepsze praktyki i skonsultować się z ekspertami.

Od samego początku naszej działalności, zarówno w kontaktach bezpośrednich, jak i zdalnie, stawiamy na wsparcie i doradztwo. Wiemy, że organizacje pozarządowe działają w różnorodnych obszarach, dlatego dążymy do dostosowywania naszej oferty do indywidualnych potrzeb.

Partnerzy, którym pomagamy

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak wiele organizacji pozarządowych. Niektóre z nich, które obecnie korzystają z naszej bezpłatnej pomocy, to:

1. Fundacja Niechciane i Zapomniane – SOS dla Zwierząt – zajmuje się ochroną i pomocą zwierzętom w potrzebie, a my dbamy, by ich działania były bezpieczne dla ludzi.
  2. Fundacja KTOŚ – dzięki naszej współpracy, fundacja może realizować swoją misję w sposób jeszcze bardziej profesjonalny i bezpieczny.
  3. Fundacja „Miasto Kultury” – wspieramy ich w działaniach na rzecz kultury, dbając o bezpieczne warunki dla ich pracowników i uczestników projektów.

Wspieramy w bhp

plus safety ngo to nie tylko platforma, to także misja wsparcia sektora NGO w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia w pracy (bhp). Wierzymy, że dzięki naszej inicjatywie, wiele organizacji pozarządowych będzie mogło działać jeszcze skuteczniej i bezpieczniej. Jeśli jesteś przedstawicielem NGO i szukasz wsparcia w zakresie bhp, plus safety ngo jest dla Ciebie!