plus target founder
Pracujemy nad własnymi projektami, ale jesteśmy również otwarci na nowe propozycje. Masz pomysł? Stwórz z nami nowy własny projekt!

plus target founder – koordynujemy wsparcie od Ciebie

Nasza organizacja jest dedykowana kojarzeniu i wspieraniu tych, którzy potrzebują pomocy z hojnymi darczyńcami gotowymi do niesienia wsparcia. Naszym celem jest tworzenie mostów między tymi, którzy chcą pomóc, a tymi, którzy tej pomocy potrzebują, aby przynieść realne, pozytywne zmiany w danej społeczności.

Przykład działania w plus target founder

Jednym z takich przykładów może być zakup i dostarczenie środków ochrony indywidualnej dla uczniów lokalnej szkoły zawodowej. Dzięki naszemu pośrednictwu, środki przekazane przez hojnego darczyńcę (np. lokalną firmę) są bezpośrednio przeznaczone na konkretne potrzeby w zakresie bhp. Dzięki transparentności naszej działalności, możemy zapewnić, że 100% darowizn jest wykorzystywane na rzecz potrzebujących, bez żadnych ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat lub prowizji. Dodatkowo darczyńca może sobie dokonać stosownego odpisu podatkowego.

Twój projekt, nasza realizacja

Nawet jeśli masz mniejsze środki, ale chcesz zrealizować większy projekt, możemy Ci w tym pomóc! Wspólnie możemy zebrać fundusze od różnych darczyńców i połączyć je, aby zrealizować Twój projekt w obszarze bhp lub innych ale zgodny ze statutem naszej fundacji.

Dołącz do naszej misji!

Jeśli masz innowacyjny, wartościowy pomysł na wsparcie społeczności, jesteśmy tu, by Cię wysłuchać! Razem możemy zrealizować ciekawe projekty. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy razem współpracować. Wszystkie niezbędne informacje kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt. Czekamy na Ciebie!