Sprawdź, co się dzieje w fundacji...
Sprawozdanie z działalności fundacji za 2023 rok

Sprawozdanie z działalności fundacji za rok 2023

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Na Rzecz Rozwoju Bezpieczeństwa Pracy opublikowała kompleksowe sprawozdanie z działalności za rok 2023. Dokument ten podkreśla nasze zaangażowanie w promowanie bezpieczeństwa i higieny pracy (bhp), zgodnie z naszym Kodeksem Etycznym oraz misją fundacji. Dokument zawiera informacje o realizowanych projektach, inicjatywach edukacyjnych oraz osiągnięciach finansowych, które umożliwiły nam dalszy rozwój i wsparcie naszych beneficjentów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z treścią raportu dostępnego na naszej stronie internetowej. To ważny krok w budowaniu transparentności i zaufania między fundacją a jej interesariuszami. Wszystkie sprawozdania są dostępne na podstronie „o fundacji/sprawozdania finansowe” naszego serwisu. Omawiany plik sprawozdania znajdziecie pod tym linkiem.